26 Чер

Шацькі озера: ціни на відпочинок

шацькі озера ціни

З початком сезону канікул та відпусток, все більше мешканців України ставлять собі питання: куди можна поїхати на відпочинок аби максимально комфортно провести час з мінімальними витратами.

Місце

Мабуть, вже не існує тієї людини, котра не чула про озеро Світязь та його «цілющі властивості». Адже якщо ще декілька десятків років тому відпочинок у цій місцевості був популярним лише в межах Західної України, то на сьогодні Шацькі озера стали загальноукраїнським надбанням. Аби якнайкраще зрозуміти, що то за місцевість і чим вона може вас здивувати та зачарувати, потрібно згадати найбільш відомі факти про озеро Світязь. Так от, його загальна площа сягає понад 2600 га, а максимальна глибина становить майже 58 м. Ви можете собі це уявити? Адже саме цей факт робить Світязь найглибшим озером в цілій Україні! А якщо ми вам скажемо, що там унікальні географічні, кліматичні та природні умови? Так-так, саме вони дали змогу Шацьким озерам розвиватися не лише у межах природного заповідника, але і як зона відпочинку! До слова, найбільш популярною серед туристів є прибережна частина озера Світязь – так зване урочище Гряда. Однак, визначитись і ознайомитись з місцем бажаного відпочинку виявляється замало, тому найбільш актуальним питанням залишається «цінова політика» цього дивовижного місця.

vidpochynok na shatskih e1513108973483 - Шацькі озера: ціни на відпочинок

Умови

Перш за все, потрібно розуміти, що ціна напряму залежить від конкретного розташування місця проживання та умов, котрі вам будуть надані. Слідуючи найбільш оновленій інформації, ціни на базах відпочинку коливаються від 240 до 630 гривень за добу. При цьому, варто враховувати – одномісний, двомісний чи тримісний номер; зі зручностями чи без. Також можливе трьох разове харчування, котре буде вам коштувати близько 200 гривень за день. Тим не менш, існують і більш бюджетні, так звані економ варіанти, а саме у приватному секторі. Там можна знайти собі місце лише за 120, 100 або 70 гривень! Проте, тут варто бути готовими до відсутності «розкішних умов» та віддаленості власне від самого озера Світязь. Також наявні цілі палаткові містечка, де можна «переночувати» з оплатою 20 гривень за добу.

20160620 164456 - Шацькі озера: ціни на відпочинок

Для тих, хто любить подорожувати та відпочивати разом з усією сім’єю чи великими компаніями – місцеві жителі пропонують орендувати цілі будинки. Ціна такого задоволення залежить від його розташування, в середньому коливається від 700 до 2000 гривень за добу. Викласти чималеньку суму прийдеться тим, хто мріє про максимально комфортабельний, так званий відпочинок преміум-класу на віллах, який коштує від 550 до 5200 гривень. Тобто, як ви вже встигли помітити, ціни на проживання на озері Світязь залежать виключно від Ваших вподобань щодо умов проживання.

Ціни на розваги

До речі, не менш важливою частиною гарного відпочинку є дозвілля. Для Вашої зручності рекомендуємо запам’ятати наступне – пляжі на Шацьких озерах – безкоштовні. А окрім пляжного волейболу вдень та романтичних прогулянок вночі, озеро Світязь пропонує прокат як катамаранів, так і човнів. Щоправда, за такий активний відпочинок потрібно буде «викласти» близько 100-200 гривень за годину, а інколи й понад 300 гривень – якщо ви надаєте перевагу прогулянкам на яхті. Інше актуальне питання – оренда мангалів та бесідок – вирішується залежно від місця проживання, адже деякі пансіонати та бази надають такі послуги абсолютно безкоштовно. Для тих, хто відпочиває з дітками, варто обговорити наявність дитячого майданчику або альтернативної зони дитячого відпочинку.

20160620 164417 - Шацькі озера: ціни на відпочинок

Якщо з розвагами для дітей усе зрозуміло, то деякі дорослі відвідують Шацькі озера заради рибалки. І справді, у тутешніх озерах риби багацько, однак сама рибалка тут теж є платною – близько 20 гривень за день. Для тих, кому подобається спостерігати за підводним життям, пропонують послугу дайвінгу, адже видимість у воді – аж до 8 метрів! Тим не менш, на суші теж є чим зайнятися, окрім поїдання шашлику. Місцеві жителі пропонують прогулянки на конях та поні, котра коштує близько 100-150 гривень. Останні надзвичайно подобаються діткам, котрі обожнюють не лише кататися верхи на цих маленьких звірятках, але й просто годувати або пестити їх. Та якщо ви, все-таки, не маєте бажання витрачати гроші на вищезгадані речі, то безкоштовним залишається, як мінімум, споглядання дикої природи, ігри у воді та прогулянки у лісі. Чиста вода, свіже повітря та гарна компанія – зроблять Ваш відпочинок незабутнім.

Автор: Катерина Козар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *